Trener indywidualny Bydgoszcz

Główne założenie klubu to ukierunkowanie na osoby, dla których na siłowni najważniejszy jest porządny trening. Dla nas liczy się Twój ciągły rozwój, to byś ciągle zwiększał ilość kilogramów na swojej sztandze lub zmniejszał obwód pasa. Wszystkie porady treningowe udzielane są bezpłatnie. Możesz również uzyskać porady dietetyczne związane z żywieniem i odpowiednią suplementacją. Odżywki są zamawiane bezpośrednio z katalogu co daje możliwość wcześniejszego porównania cen, a klientowi prezentowana jest pełna gama produktów nie ograniczona przestrzenią wystawową. Posiadamy szerokie doświadczenie w planowaniu oraz prowadzeniu treningu personalnego na terenie Bydgoszczy który zapewnia niesamowite efekty już po miesiącu.

Trening siłowy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze rezultaty, z naszych usług korzysta ponad 200 osób w całej gminie Bydgoszcz.

Rozwój osobisty wielu wybitnych sportowców odnosi sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Nasi podopieczni zdobili razem 14 złotych medali, 9 srebrnych oraz 31 brązowych. Ich trofea to nasza duma.

Crossfit atleci cenią sobie wyposażenie jakie oferujemy. Posiadamy maszyn do ćwiczeń najnowszej generacji, w tym nowoczesny sprzęt do crossfitu.

Trener indywidualny Bydgoszcz
Nasze wielostopniowy plan rozwojowy pozwalaosiągnąć najlepsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Trener personalny

Wielu z naszych podopiecznych trenuje nie tylko na naszych salach ale również w terenie, bieganie w lesie, joga na trawinku, fitness o poranku to tylko przykłady.

Rowery cardio trening ogólnorozwojowy jest trzonem większości naszych planów, wysiłek i ciężka praca daje najlepsze rezultaty. Pot i zły przekuwamy w mięśnie i wytrzymałość.

Najnowsze wyposażenie sprzęt do ćwiczeń który znajdziecie w naszych obiektach został zakupiony w 2016 roku, co 2 miesiące podlega przeglądowi oraz ewentualnym naprawą.

Trener osobisty

Dla nas liczysz się przede wszystkim ty, twoje potrzeby, dostosujemy trening całkowicie pod twoją fizjologię oraz sprawimy że z dnia na dzień ćwiczenia będą coraz bardziej przyjemne.

Bieżnie sportowe treningi wytrzymałościowe są naszą specjalizacją. 10 kilometrów sprintu w lesie dla naszych trenerów personalnych to tylko rozgrzewka ale bez obawy zaczynamy powoli.

Dieta dla każdego wysiłek bez odpowiedniej diety nic nie da, dlatego dostaniesz zbilansowane posiłki rozpisane na cały miesiąc, przygotowane przez wykwalifikowanego dietetyka, który jest jednocześnie jednym z najlepszych trenerów indywidualnych w Bydgoszczy.

Zajęcia ogólnorozwojowe jeśli coś ci nie odpowiada, powiedz nam! Wszystkie plany treningowe układane są dla poszczególnych osób, co gwarantuje najlepsze rezultaty.

Witajcie w najlepszej siłowni nastawionej na wyniki sportowe. Jesteśmy klubem fitness. Oferujemy zajęć grupowych. Prowadzimy Spinningi, Nordic Walkingu i Aerobik. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem wykorzystywanym w treningu trójbojowym i wszelkich dyscyplinach siłowych. Fit-Man to idealne miejsce dla wszystkich siłaczy, strongmanów, armwrestlerów, trójboistów i kulturystów oraz miłośników fitness.